830 VANTAGE ST SE

PALM BAY, Florida 32909 · Brevard County · Parcel 29 3708-GL-449-22

$45 180
Assessed Value
$137 000
Market Value
Annual Tax
$20 180
Taxable Value
Ownership
OwnerEugene Kosak and Joan Ann Kosa
Mailing Address830 SE Vantage ST Palm Bay FL 32909
Property Details
Year Built1981
Living Area1 248 sq ft
Lot Size10 019 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$42 500
Just (Market) Value$137 000
Assessed Value$45 180
Exemptions-$25 000
Taxable Value$20 180